הרצאות

בואו להזין את מפעל החיים שלכם דרך הראש.
מפעל החיים שלנו הוא פלא. הוא החיבור הקסום והעדין שבין הגוף לבין הנפש שלנו.
אנחנו ישות מדהימה, מורכבת, עוצמתית ואיתנה – שניזונה ממחשבות ופעולות. ככל שהמחשבות שלנו והבחירות שלנו תבואנה ממקום שמכיר את מפעל חיינו ומוקיר תודה על מה ומי שאנחנו – כך גם נזין את המפעל שלנו בכבוד ובאהבה.
המפעל שלנו הוא מפעל חיוני, צבעוני וטבעי – ועל כן גם המזונות והמחשבות שאנו מכניסים לתוכו צריכים להיות כאלו: טבעיים, מאוזנים, בעלי צבעים עזים ורכים, נעימים וטעימים. הדרך לאיזון הינה בזכות הבחירות שלנו. כשבתוכינו שוררת הרמוניה – היא מורגשת ונראית לעין.
ישנה אפשרות לחיות חיים חיוניים, בריאים ואנרגטיים על ידי כך שנבחר נכון את מה שאנחנו אוכלים. למזון הכוח להבריא ולהיטיב עמנו – בגוף ובנפש. כשאנחנו יודעים מה טוב בעבורנו, ובוחרים בהתאם – התוצאות ניכרות. הבריאות, החיוניות והחזות – כל אלו פועל יוצא של הזנה נכונה ופעילות תקינה של מפעל החיים שלנו. תצטרפו!


סדנא. הרצאה. העצמה. 

כמו בחיים, המידע שבידינו משתנה ללא הרף. עם זאת, ישנם עקרונות בסיסיים שלא משתנים. אני מציעה מגוון עשיר של הרצאות עומק וכן סדנאות חוויתיות לקהלים מגוונים, שמטרתן להעשיר את הידע ואת המיומנויות בכל הקשור לתזונה ולתודעה. ניתן להזמין הרצאה או סדנא בהתאם לרשימה המפורטת להלן, או לחילופין להזמין פעילות העונה על צורך נקודתי או דרישה ספציפית.

סרטון טעימה להרצאות הדגל:

           https://youtu.be/GFQZVclIRgA

להלן רשימה של סדנאות והרצאות לבחירה:

לשיתוף:

I LOVE FOOD

רובנו עסוקים בניהול חיי היומיום :העסק, מקום העבודה, חיי המשפחה… אך למעשה שוכחים את מפעל חיינו.
ההתעלמות מהוראות היצרן של גופנו וההתרחקות מתודעה מזינה גורמים להתפתחות של מחלות כרוניות, השמנה, עייפות כרונית, עצירות, כאבי ראש, נפיחות בבטן, אלרגיות ועוד. כשאנחנו מתחברים ומתייחסים לחומרי הגלם לו זקוק גופינו, עולה התפוקה בכל מרכיבי חיינו ואנו חווים חיים של ריפוי, משקל תקין ונינוחות. סדנא זו עוסקת בהבנת הוראות היצרן של מפעל חיינו, וקבלת כלים לחיים מתוך תודעה מזינה.

לתאום תאריך

אף פעם לא מוקדם מדי לחיות נכון: סדנאות לילדים ולבני נוער

סדנאות מתחלפות ומשתנות המותאמות במיוחד לילדים ולבני נוער, באווירה מהנה, יצירתית ומעצימה. כל סדנא בנויה ממספר מפגשים כפעילות העשרה מחוץ לשעות הפעילות של בית הספר, ומתוך מטרה להעלות את המודעות בקרב צעירים בנוגע לקשר שבין המזון שנכנס לגוף לבין ההשפעה על אורח החיים. ככל שמתחילים מוקדם יותר, כך נהנים מתודעה מזינה בטווח הרחוק..!

לתאום תאריך

איזהו גיבור – הכובש את יצרו

סדנא העוסקת באכילה רגשית ובהבנת המנגנון שמקשר בין איך שאנחנו מרגישים לבין מה שאנחנו בוחרים לאכול… במסגרת הסדנא, לומדים כיצד “מזון למחשבה” משפיע על הבחירות שלנו, ומקבלים תובנות וכלים מעשיים ומוכחים ליצירת שינוי באורח חיינו, בתזונה, בבריאות ובמשקל.

לתאום תאריך

להיות מחוסנים, חסונים ומחויכים

“צבא הגוף” שלנו (מערכת החיסון), הינו הצבא המורכב והמתוחכם ביותר בעולם. בואו ללמוד עליו, כיצד הוא פועל, וכיצד ניתן לתעל אותו לטובתכם. בואו ללמוד כיצד ניתן לפעול למען “צבא הגוף” שלנו, לטובת בריאותינו וכן לחיים במשקל תקין.

לתאום תאריך

כיצד להתיידד עם הסטרס

סטרס הינו אחד הנושאים הבוערים של זמננו. הוא תמיד רלוונטי ונמצא בכל מקום. כיצד התזונה משפיעה על נזקי הסטרס? כיצד ניתן ללכת איתו ולא נגדו? כאן תקבלו גם טיפים מעשיים להתמודדות, שמקורם בתזונה.

לתאום תאריך